Skip to content

Ako dopadol Startup Volleyball Cup 2014?

Aj startupisti vedia športovať. To sa potvrdilo minulý štvrtok na bratislavskej Magio pláži, kde The Spot zorganizoval prvý ročník Startup Volleyball Cupu. Už od 14:00 sa začali schádzať tímy a ľudia zo startupového prostredia a pripravovali sa prípravnými zápasmi.

Začiatok bol naplánovaný na 16:00, kedy sa už na Magio Pláži nachádzalo všetkých 16 volejbalových tímov. Hralo KO systémom dvaja proti dvom na 2 víťazné sety. Zúčastnenými tímami boli: Creedo, Startup Summer School 1 a 2, KPMG, The Spot, Google, WebSupport, Doctori, CloudFender, Alice, Slovak Telekom, Learn2Code, Vacuum Labs, FIT, ZaMenej.sk a nemohol samozrejme chýbať ani tím Startupers.sk.

SVC 2014

Startupers.sk v prípravnom zápase porazilo KPMG 2:0 na sety, ale v následnom súťažnom zápase s týmto súperom sa jazýčky váh otočili a tak KPMG vyhralo v dvoch tesných setoch 2:0. Do finálovej štvorky sa po napínavých zápasoch prebojovali nakoniec tímy Creedo, WebSupport, Doctori a ZaMenej.sk. Víťazom prvého volejbalového turnaja startupistov sa nakoniec stal tím Creedo, ktorý bol už od začiatku turnaja postrachom všetkých tímov. Na druhom mieste skončil tím ZaMenej.sk, tretí skončil WebSupport s Michalom Trubanom a nešťastná zemiaková medaila sa ušla tímu Doctori.

SVC 2014 pavuk

Prvý ročník Startup Volleyball Cup však ukázal, že aj v startupistoch sa skrýva športový potenciál a preto sa už všetci bezpochyby tešia na ďalší ročník a my sa k nim len pridávame :)

Comments

Latest