Skip to content
AppleiPhoneiphone

Vieme kedy bude iPhone deň roka 2013!

Šéf spoločnosti Apple Tim Cook dlho tajil, že nové produkty jabĺčkovej spoločnosti predstavia na túto jeseň. Teraz už vieme aj presný dátum, je to 10.9.2013.

Spoločnosť z kalifornského Cupertina v tento deň podľa portálu AllThingsD predstaví svoj nový iPhone, nazvaný pravdepodobne iPhone 5S a zrejme aj nový lacnejší iPhone, ktorý bude s najväčšou pravdepodobnosťou niesť označenie iPhone 5C. Tento lacnejší iPhone bude mať namiesto hliníkového krytu polykarbonátový a to v rôznych farbách. O iPhone 5C sme už skôr informovali v našom článku.

iOS7

Uvedenie ďalšej generácie stolových počítačov sa na tomto evente nepredpokladá, avšak predpokladá sa, že sa uskutoční v blízkej budúcnosti spolu s predstavením dlho utajovaného smart watch a ostatných televíznych produktov Apple.

Hovorca spoločnosti Apple žiadne z týchto informácií nekomentoval. Ako iPhone 5S, tak aj iPhone 5C budú fungovať na novom operačnom systémem iOS7, o ktorom sme viac písali aj v našom článku z konferencie WWDC 2013 v júni. Nové iOS zaridenia by mali okrem iných vymožeností zaujať tenkým dizajnom, lepším pripojením ku cloudu a vylepšenými funkciami multi-taskingu.

Väčšina vylepšení novej vlajkovej lode Applu však oficiálne nie je známa. Špekuluje sa o lepšom fotoaparáte a robustnejšom procesore. Čo však v skutočnosti bude nový iPhone obsahovať bude s určitosťou jasné 10.9.2013.

Comments

Latest